Gastrolės

Gastrolės – dar viena ypač svarbi „Operomanijos“ veiklos kryptis. Organizacijos prodiusuojamų kūrinių užsienio gastrolės aprėpia ne tik dalyvavimą šiuolaikinio meno festivaliuose, bet ir išplėtotus tarptautinius turus. „Operomanija“, inicijuodama ir pristatydama žanrinę ir stilistinę įvairovę, dalyvauja šiuolaikinių scenos menų, operos, muzikos, garso meno festivaliuose bei įvairiuose tarptautiniuose projektuose.

Gastrolių geografija driekiasi po Europą, Aziją ir Jungtines Amerikos Valstijas. „Operomanijos“ prodiusuoti kūriniai pristatyti: Šanchajaus tarptautiniame šiuolaikinio teatro festivalyje „Act“, šiuolaikinio muzikos teatro ir naujosios operos festivalyje „Prototype“ Niujorke, teatro festivalyje „Auksinė kaukė“ Maskvoje, įvairiuose festivaliuose Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Lenkijoje, Italijoje, Portugalijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Gruzijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir Estijoje.

Spektakliai rodomi skirtingose erdvėse – nuo įprastų koncertų salių, black box tipo erdvių ar galerijų iki naujajam muzikos teatrui netikėtos teatro all‘italiana scenos ar šiuolaikinei operai dažniausiai uždarų veikiančių bažnyčių.

.