„Puikus naujas kūnas“ skambėjo tarptautiniame teatro festivalyje „TheATRIUM“

2023 05 29

Gegužės 27 d., korporatyvinė distopija / probiotinė ekotopija balsams „Puikus naujas kūnas“ prisistatė Klaipėdoje vykstančiame 7-ajame tarptautiniame teatro festivalyje „TheATRIUM“. Žygimanto Kudirkos ir Arturo Bumšteino kūrinys skambėjo Klaipėdos dramos teatro Didžioje scenoje.

„Puikus naujas kūnas“ tapo gegužės 24–28 dienomis festivalio „TheATRIUM“ surengtos Lietuvos teatro vitrinos dalimi. Susipažinti su Lietuvos kūrėjų scenos meno darbais į Klaipėdą šiemet atvyko apie 30 kritikų ir kuratorių iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, Slovakijos, Moldovos, Armėnijos, Sakartvelo, Pakistano bei Omano. Kūrinį tai pat turėjo galimybę pamatyti ir klaipėdiečiai.

„Operomanijos“ prodiusuojami šiuolaikinio muzikos teatro spektakliai dalyvauja festivalio „TheATRIUM“ vitrinoje jau trečią kartą. Anksčiau festivalio užsienio svečiai ir uostamiesčio žiūrovai išvydo muzikinius paveikslėlius iš Lietuvos televizijos archyvų „Radvila Darius, Vytauto“ ir komiksų operą „Alfa“. „TheATRIUM“ vitrina „Alfai“ tapo vartais į pirmąsias užsienio gastroles – 2021-aisiais kūrinys buvo parodytas Čekijoje vykusiame festivalyje „Palm Off Fest“.

.