„Glaisto“ pavasario sezono pabaigoje apsilankė Tarptautinės kompozitorių tribūnos dalyviai

2024 05 15

Gegužės 14-ąją, garso patirtyje Vilniaus gete „Glaistas“ (aut. Mantas Jančiauskas, Rimantas Ribačiauskas, Jūra Elena Šedytė, Andrius Šiurys) lankėsi 70-osios Tarptautinės kompozitorių tribūnos, – radijo prodiuserių forumo, šiemet vykstančio Vilniuje, – dalyviai.

Forumo metu užsienio radijo prodiuseriai dieninėje programoje kviečiami susipažinti su kūriniais ir įvertinti šiuolaikinę muziką, o pasibaigus oficialiai dienotvarkės daliai jiems siūloma apsilankyti renginiuose – tribūnos organizatorių rekomenduojamų darbų sąraše buvo įtrauktas ir „Glaistas“.

Pasivaikščioję garsiniu įvietinto „Glaisto“ maršrutu buvusioje Vilniaus geto teritorijoje, svečiai dalijosi pačiais geriausiais įspūdžiais. Kadangi kūrinį patyrė vertintojai-profesionalai, tad, anot kūrėjų, komentarai buvo profesionalūs, sukoncentruoti ne tik į „Glaisto“ sukūrimo aplinkybes, temą ar Vilnių, bet ir į garsą, binauraliką, technologinę kūrinio įgyvendinimo specifiką.

Pavasarinis „Glaisto“ rodymų ciklas jau baigėsi. Į šią garsinę patirtį žiūrovus vėl pakviesime rugsėjį; o bilietai prekyboje pasirodys vasarą.

.