Dainuojančios kasininkės šiauliečiams linkėjo „Geros dienos!“

2023 06 12

Opera dešimčiai kasininkių, prekybos centro garsams ir fortepijonui „Geros dienos!“ birželio 11-ąją pirmą kartą nuskambėjo Šiauliuose, scenos menų festivalyje „Teatrodromas“.

Spektaklis tą patį vakarą du kartus parodytas Šiaulių dramos teatro scenoje, kurioje, kitaip nei tradicinėje teatro erdvėje, įsikūrė ir „Geros dienos!“ atlikėjai, ir žiūrovai.

Pirmą kartą šiauliečius aplankiusi šiuolaikinė opera „Geros dienos!“ sulaukė didelio publikos susidomėjimo – bilietai į abu spektaklio rodymus buvo išpirkti dar gerokai iki kūrinio gastrolių.

Daugiau kaip dešimtmetį po Lietuvos ir užsienio scenas bei festivalius sėkmingai keliaujantis spektaklis Šiauliuose buvo parodytas 84-ąjį ir 85-ąjį kartą.

Tai – jau ne pirmas „Operomanijos“ prodiusuojamų darbų susitikimas su Šiaulių publika. 2019-aisiais, čia vykusiame šiuolaikinio meno festivalyje VIRUS buvo pristatyta komiksų opera „Alfa“. Draugystę su Šiaulių miestu ir jo žiūrovais „Operomanija“, pristatydama šiuolaikinio muzikos teatro kūrinius, tikisi tęsti ir toliau. Planuojamos ne tik spektaklių gastrolės, bet ir bendri projektai.

.