Pačiame vasaros įkarštyje blogi orai iškeliaus į Lenkiją

2023 06 30

Po intensyvaus, daugiau kaip 150 renginių sezono, „Operomanija“ kartu su žiūrovais juda atostogų linkme ir yra nusiteikusi trumpai atsikvėpti. Labai dėkojame visiems už bendradarbiavimą, o žiūrovams – už domesį šiuolaikiniu muzikos teatru!

Nors vasarą vietinis scenos menų sezonas oficialiai pasibaigia ir geri orai išgina repertuarą iš salių, tačiau sezoną pratęsime jau netrukus, liepos 9-ąją vyksiančiomis barokinio teatro triukšmų mašinų performanso „Blogi orai“ gastrolėmis į festivalį „Kresy – Bezkresy“ Tikocine (Lenkijoje).

O liepos 20 d. lauksime visų mūsų buveinėje Vilniuje, SODAS 2123 – čia vyks garso vaidinimo „Audiokaukas“, pasakojančio jauno kulinaro Deniso kelių dienų ir naktų gyvenimo epizodą, perklausa (tai bus vienas iš „Open Sodas“, šįkart dedikuoto maisto temai, renginių).

Antrojo 2023 m. pusmečio repertuaras jau pildosi ir naująjį sezoną pasitiksime siūlydami plačią renginių įvairovę: kviesime į žiūrovų jau pamiltus, dažniau ar rečiau rodomus kūrinius, taip pat pristatysime premjeras. Bilietai prekyboje pasirodys liepos ir rugpjūčio mėnesiais, tad kviečiame sekti informaciją.

Iki pasimatymų ir smagių atostogų!

.