„Vilniaus knygų mugės“ lankytojus „Operomanija“ pakvies į muzikos ir sporto erdvę

2023 02 20

Jau šią savaitę, vasario 23-26 dienomis vyksiančioje „Vilniaus knygų mugėje“ įsikurs „Operomanijos“ muzikos ir sporto erdvė. Kompanijos stendas (Nr. 1.15) lankytojų lauks Muzikos salėje, šalia „Pokalbių scenos“.

Visas keturias mugės dienas „Operomanijos“ stende bus galima susipažinti su vieno naujausių repertuaro kūrinių, muzikinio performanso „Sporto grupė“ unikaliais instrumentais – originaliai sukonstruotais vargonų ir sportinių treniruoklių hibridais. Bus galima apžiūrėti, kaip veikia ši technika, bei susipažinti su neįprastų, „savadarbių“ instrumentų gimimo istorija, o kai kam galbūt pasiseks ir patiems išbandyti vargonus-treniruoklius – sykiu ir pagroti, ir pasportuoti. Visi susidomėjusieji, kaip šie instrumentai susigroja į orkestrą ir skamba muzikiniame performanse „Sporto grupė“, tai galės padaryti jau kovo 8 dieną, sostinės „Menų spaustuvėje“.

„Vilniaus knygų mugės“ lankytojai bus pirmieji, galėsiantys pačiupinėti ir įsigyti dar spaustuvės dažais kvepiančią, ryškiaspalvę komiksų operos „Alfa“ knygą-vinilinę plokštelę. Tai yra jau penktoji plokštelė „Operomanijos“ vinilotekoje: mugės stende jūsų taip pat lauks „Geros dienos!“, NO AI DI, „Audiokaukas“, „Bad Weather Long Play“.

„Operomanijos“ atstovai mielai papasakos apie organizacijos veiklą, prodiusuojamus kūrinius ir renginiais gausų pavasario repertuarą. Tad iki pasimatymo jau visai netrukus „Vilniaus knygų mugėje“, labai lauksime atvykstančių!

.