„Operomanijos“ prodiuserė Ana Ablamonova įvertinta Šv. Kristoforo apdovanojimu

2024 01 26

Sausio 25 dieną, Vilniaus rotušėje buvo įteikti Šv. Kristoforo apdovanojimai už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą. Laureate tapo ir Vilniaus miesto šiuolaikinio muzikos teatro kompanijos „Operomanija“ vadovė, prodiuserė Ana Ablamonova.

Vilniaus miesto savivaldybė „Operomanijos“ kelyje atliko reikšmingą vaidmenį nuo pat organizacijos veiklos pradžios. Dar 2008 m. „Operomanijos“ idėja buvo įvertinta Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo verslumo konkurso „Verslauk“ prizu – finansiniu palaikymu organizacijos steigimui ir jos verslo plano įgyvendinimo pradžiai. O 2022-ųjų pabaigoje „Operomanijai“ buvo suteiktas Vilniaus miesto kultūros organizacijos statusas, kartu – ir galimybė puoselėti visą šį, šiandien jau platesnę tarptautinę bendruomenę įtraukiantį šiuolaikinio muzikos teatro judėjimą.

Džiaugiamės, kad kūrybinėmis idėjomis reprezentuojame Vilnių tarptautiniu mastu ir jau 16-ką metų šiuolaikinio meno renginiais įvairiname sostinės kultūrinį gyvenimą, subūrėme daug smalsių naujosios operos gerbėjų, o dalis jų augo kartu su „Operomanija“ nuo pat pirmų organizacijos veiklos dienų!

.